Wielkimi krokami zbliża się weekend i czas krótkiego zresetowania się. Chcielibyśmy, abyście czas świątecznego odpoczynku spożytkowali poznając kolejne ciekawe miejsca w naszym kraju, dlatego dzisiaj właśnie mamy dla Was premierę kolejnych znaczków turystycznych.  

Tym razem zapraszamy na wycieczkę w okolice Świeradowa - Zdroju do miejscowości Mirsk i Krobica, gdzie znajdują się przedstawione na znaczkach atrakcje turystyczne

GEOPARK - KOPALNIA ŚW. JANA W KROBICY  No. 952

WIEŻA WIDOKOWA W MIRSKU  No. 953

Tradycyjnie powyżej daliśmy linki do podstron tych znaczków, gdzie możecie się zapoznać z krótką charakterystyką tych obiektów. Znajdziecie tam również przydatne linki, gdzie podano więcej informacji nt. możliwości zwiedzania. 

Osobom oderwanym od rzeczywistości przypominamy, że aktualnie nie jest możliwe zwiedzanie żadnych atrakcji turystycznych w Polsce, zatem wycieczki w miejsca, które proponujemy jeszcze przez pewien czas musicie odłożyć. Jeśli tylko sytuacja się zmieni, będziemy Was o tym informowali i wówczas podamy szersze informacje o dostępności znaczków jakie wydaliśmy na przełomie marca, kwietnia, a może i maja. Póki co zachęcamy wszystkich, aby zbierali siły do turystycznych aktywności i śledzili komunikaty, jakie dla Was publikujemy.