Tym razem mamy dla Was garść nowości z południa kraju i dwa jeszcze cieplutkie znaczki turystyczne z Rybnika. Miasto to do tej pory znajdowało się w sercu tzw.  białej plamy na znaczkowej mapie Polski, ale dziś to się zmieni i od teraz planując zwiedzanie tych rejonów kraju, będziecie mogli zatrzymywać się w Rybniku i zwiedzać jego atrakcje.

Na najnowszych znaczkach przedstawiono następujące obiekty:

BAZYLIKA ŚW. ANTONIEGO W RYBNIKU No. 1269

TEATR ZIEMI RYBNICKIEJ W RYBNIKU No. 1270

Dajemy Wam zatem szansę na poznanie kolejnego polskiego miasta. Zwiedzanie koniecznie rozpocznijcie od Punktu Informacji Miejskiej „Halo! Rybnik”, gdzie zdobędziecie znaczki i inne niezbędne materiały przydatne podczas poznawania Rybnika. A kiedy już dotrzecie do pokazanych na znaczkach miejsc, koniecznie zróbcie sobie na ich tle fotkę ze znaczkiem w dłoni i prześlijcie do nas. Chętnie udostępnimy takie zdjęcia w naszych mediach społecznościowych, aby dodatkowo promować odwiedzane przez Was atrakcje turystyczne.

Tradycyjnie opisy prezentowanych atrakcji oraz odnośniki do stron ułatwiających poszukiwanie szczegółowych danych znajdziecie na podstronach dedykowanych konkretnym znaczkom. Teraz jednak skupcie się na radości z nowych znaczków i planowaniu wycieczek z Rybnikiem w roli głównej.