I ŁUŻYCKIE SPOTKANIE KOLEKCJONERÓW ZT

spotkanie Łużyckie

Coraz bliżej spotkania, dlatego podajemy szczegóły związane z pobytem. Dostępny jest szczegółowy program całej imprezy /wystarczy kliknąć na obrazek/, oczywiście każdy będzie w niej uczestniczył w zależności od swoich możliwości czasowych. Jedni rozpoczną w piątek, inni dołączą w sobotę. Mamy zapewnionych przewodników w większości odwiedzanych miejsc, stąd konieczność wyznaczenia godziny wspólnego wyjścia. Program został tak opracowany, aby w czasie tego pobytu uczestnik miał okazję do zdobycia 10 ZT /co dobrze widać na plakacie/, a w ten sposób do uzyskania Znaczka Kolekcjonera. Według obietnicy zaprosiliśmy kolekcjonerów z Niemiec, patrz www.tourentaler.de oraz kolekcjonerów z Czech.

Nocleg w pokoju 2-3 osobowym z łazienką, standard agroturystyczny - 45 zł /w cenie zawarty jest nocleg, śniadanie, przez cały dzień kawa, herbata, ciasto/. Obiadokolacja - 20 zł oraz obiad dwudaniowy z kompotem - 15 zł. Koszt całkowity jest uzależniony od liczby dni, w których weźmiecie udział.

Zgłoszenia i jakiekolwiek pytania prosimy kierować do kolekcjonera Jarka pod nr tel. +48 504 154 980 lub na adres: jarek@znaczki-turystyczne.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!