Sandomierz to miejscowość, która ma aż dziewięć znaczków turystycznych i mnóstwo zabytków oraz atrakcji, które czekają na turystów zwiedzających to miasto. Nie dziwi zatem fakt, że co jakiś czas pojawiają się nowe znaczki, które promują kolejne atrakcje i zachęcają turystów do ich zwiedzania.

Prezentujemy dziś najnowsze znaczki z Sandomierza i tym samym zachęcamy do ich zdobywania. Na znaczkach przedstawiono kolejno:

PIERŚCIEŃ Z KRZEMIENIEM PASIASTYM W SANDOMIERZU No. 1150

KAMIENICA OLEŚNICKICH W SANDOMIERZU No. 1151

PODZIEMNA TRASA TURYSTYCZNA W SANDOMIERZU No. 1152

Prezentowane powyżej znaczki dostępne są w dwóch punktach sprzedaży i już czekają na swoich pierwszych zdobywców. My polecamy szczególnie odwiedzić sandomierskie Centrum Informacji Turystycznej, gdzie dowiecie się wszystkiego, co turysta powinien wiedzieć o tym mieście i na pewno zostaniecie fachowo obsłużeni przez pomocny personel.

A kiedy już dowiecie się wszystkiego i wyruszycie na zwiedzanie Sandomierza, koniecznie zróbcie fotki i wyślijcie nam krótką relację. Zdjęcie ze zdobytymi znaczkami obowiązkowe.

Tymczasem zapoznajcie się z najnowszymi znaczkami, zrewidujcie swoje plany urlopowe i obierzcie Sandomierz jako cel Waszych wakacyjnych wypadów.