Nie czekając na oklaski, rozpoczynamy kolejną setkę znaczków turystycznych i na początek mocno odpychamy się od bandy, przedstawiając dwie znaczkowe nowości z Trzebiatowa.

Prezentowane obok krążki już trafiły do miejsca docelowego i czekają na swoich zdobywców. My natomiast zachęcamy do zapoznania się z historią obiektów przedstawionych na znaczkach. Wystarczy kliknąć poniższe linki. 

PAŁAC KSIĄŻĘCY W TRZEBIATOWIE No. 1301

BASZTA KASZANA (PROCHOWA) W TRZEBIATOWIE No. 1302

Prezentowane powyżej znaczki stanowią jedynie zaproszenie do zwiedzania turystycznych atrakcji Trzebiatowa. A tych jak wiecie, w mieście nie brakuje. Część z nich znajduje się na znaczkowym szlaku, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji zwiedzać Trzebiatowa, to macie ku temu poczwórny pretekst, tyle bowiem znaczków dostępnych jest w  lokalnym Centrum Informacji Turystycznej.

Zapraszamy zatem do Trzebiatowa i będzie nam miło, jeśli podeślecie relację z podróży znaczkowym szlakiem. Nie zapomnijcie także o komentarzach na podstronach odpowiednich dla każdego ze znaczka i przede wszystkim bawcie się dobrze w ten wakacyjny czas, zwiedzając nasz piękny kraj.