Od czasu ostatniego komunikatu minęły nieco ponad dwa tygodnie, w czasie których udało nam się ustalić dalsze szczegóły związane z tegorocznym Ogólnopolskim Spotkaniem Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. Chcieliśmy od razu dopiąć wszystko na przedostatni guzik i  w dużej mierze udało się to osiągnąć. Zostały nam już tylko drobnostki plus oczywiście kwestie, których nie przewidzieliśmy, choć wydaje nam się, że takich nie ma.

Poniżej przedstawiamy szczegóły jeśli chodzi o spotkanie, zakwaterowanie i wyżywienie podczas OSKZT oraz orientacyjny rozkład wszystkich zajęć. Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią, a w przypadku zgłoszeń o stosowanie się do podanych poniżej zaleceń. 

Tym razem wszyscy uczestnicy spotkania zakwaterowani zostaną w dwóch położonych w sąsiedztwie obiektach /odległość między nimi to ok. 150 m/:

Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Syrenka", ul. Grunwaldzka 13, Stegna (GPS: 54.330855, 19.114419)

Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Baltika", ul. Powstańców Warszawy 9B, Stegna (GPS: 54.329880, 19.116294)

Dalsze informacje poniżej....

Na początek zaczniemy od najważniejszej informacji, jaką jest cennik.

Cennik:

  • Nocleg 50 zł
  • Śniadanie 15 zł
  • Obiadokolacja (czwartek) 25 zł
  • Obiad (sobota) 25 zł
  • Kolacja (piątek) 18 zł
  • Uroczysta kolacja w sobotę 35 zł
  • Kawa, herbata, woda (dotyczy soboty) - 5 zł/osoba. Koszt ten jest obowiązkowy dla wszystkich uczestników spotkania
  • Wycieczka do Gdańska 90 zł

UWAGA !!!

W ramach pobytu każdy z uczestników zapewnia sobie ręczniki we własnym zakresie. W przypadku braku ręcznika jest możliwość jego wypożyczenia w cenie 10 zł.

Ceny noclegu i posiłków są składowymi pakietu ceny całego osobodnia, dlatego też nie ma możliwości np. rezygnacji z kolacji czy śniadania korzystając z noclegu (wyjątek stanowi czwartek, który jest dniem przyjazdu i obiadokolacja jest dla uczestników, którzy zdążą do godz 19:00). Takie są wymagania właściciela ośrodka, który policzył cenę noclegu wraz z posiłkami. Nie chcemy komplikować sytuacji naliczaniem wyższej ceny za sam nocleg. Tym bardziej, że w ośrodku nie można używać swoich czajników. Prosimy o wyrozumiałość.

Na terenie ww. obiektów znajduje się darmowy parking dla gości.

Pamiętajcie, że tradycyjnie czwartek jest dniem zjazdowym, piątek dniem wycieczkowym, sobota dniem obrad, a niedziela dniem wyjazdowym.

Ramowy rozkład VII Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych 10-13.10.2019 przedstawia się następująco:

Czwartek:

- zakwaterowanie pierwszych gości (od godziny 14:00)

- obiadokolacja godz: 19:00

Piątek:

- śniadanie godz. 8:00

- wycieczka do Gdańska (w cenie: autokar, parking, przewodnik, wstęp oraz obiad)

Plan wycieczki:

- wyjazd o godz 9:00

- zwiedzanie Westerplatte

- zwiedzanie Sali BHP (możliwość zdobycia ZT),

- obiad (w międzyczasie zwiedzania)

- zwiedzanie starówki Gdańska, 

czas wolny (ok. godz 16:00)

- wyjazd z Gdańska godz. 18:00

- kolacja godz. 19:00

- ognisko (o ile będą sprzyjające warunki pogodowe) i wieczorne znaczkomaniaków rozmowy - pierwsza kiełbaska gratis - każda kolejna 5 zł.

Sobota:

- śniadanie  godz. 8:00

- uroczyste otwarcie spotkania, oraz wystąpienia zaproszonych gości

- obiad   godz. 14:00

- zbiorowa fotografia WSZYSTKICH uczestników spotkania - na plaży (w zależności od warunków pogodowych miejsce wykonania fotografii może ulec zmianie). Po sesji fotograficznej czas wolny (możliwość pozostania na plaży lub przejazd kolejką do Muzeum Stutthof w Sztutowie i zwiedzanie obiektu)

- przed kolacją z podziałem na grupy dla wszystkich uczestników spotkania odbędzie się prelekcja nt. bursztynu (w cenie spotkania)

- uroczysta kolacja i wieczorne rozmowy godz. 20:00

Niedziela:

- śniadanie  godz. 8:00

- pożegnanie i odjazd do domów

Uwaga: Zarówno program oraz rozkład poszczególnych elementów spotkania są orientacyjne i mogą ulec nieznacznym zmianom. 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać najpóźniej do dnia 30 września 2019 r. na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila prosimy wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”).

UWAGA ! - formularz należy zapisać na dysku swojego urządzenia, po czym wypełnić wymagane pola, nie zmieniając pozostałej zawartości. Po wypełnieniu formularz należy zapisać i wysłać.

Z uwagi na wstępne opłaty za pobyt oraz zobowiązanie zgłoszenia prosimy o przemyślane decyzje i wpłacenie zaliczki (150 zł /os. - a nie dowolnie przez siebie wyliczoną kwotę) na konto, które zostanie podane po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza /nie jest to konto firmowe !!!/. Wpłata jest zobowiązaniem udziału i zostanie odliczona od łącznej opłaty... Wszelkie pytania prosimy kierować na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 602-469-629

Formularz zgłoszeniowy Mapka
pdf pdf

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich i już nie możemy się doczekać tego spotkania. Szczególnie zapraszamy osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać niepowtarzalnego klimatu naszych spotkań. Będą niespodzianki, będzie jak zwykle wspaniała atmosfera i uśmiechnięte twarze. Rezerwujcie zatem terminy i przysyłajcie zgłoszenia. Nie czekajcie z tym na ostatnią chwilę, a bardzo ułatwicie nam pracę.

Zespół Znaczków Turystycznych