Drodzy Turyści i Kolekcjonerzy znaczków turystycznych,

tym razem przedstawiamy Wam komunikat w sprawie, której zapewne od dawna się spodziewaliście. Dokładnie za miesiąc przypada termin kolejnego Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów ZT. Jak wiecie ten rok jest wyjątkowy pod wieloma względami. Nie wnikając w szczegóły i niezależnie od tego, co kto myśli na temat COVIDa oraz jaka jest prawda, po wielu konsultacjach, nieprzespanych nocach i rozterkach, doszliśmy do wniosku, że rok 2020 będzie tym, w którym Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów ZT się nie odbędzie.

Bardzo byśmy chcieli spotkać się z Wami wszystkimi jak to zawsze miało miejsce, jednak w trosce o Wasze bezpieczeństwo zdecydowaliśmy się nie ryzykować. Poza tym, w dobie pandemii organizacja tego typu imprezy to już nie lada wyzwanie i nie lada koszty, które trzeba ponieść nawet gdy impreza się nie odbędzie.

Mamy nadzieję, że czas, który normalnie poświęcilibyście na udział w spotkaniu spożytkujecie w jakiś inny ciekawy sposób, np. na jednej z wycieczek znaczkowym szlakiem. Co nas nie zabije to tylko nas wzmocni, dlatego wierzymy, że przerwa od spotkań w przyszłości odbije się tylko na ich jakości i będą jeszcze ciekawsze, a wszyscy uczestnicy jeszcze bardziej spragnieni swego towarzystwa :-)

Chcemy jakoś Wynagrodzić Wam tę rozłąkę i planujemy w związku z tym pewne działania. Póki co za wcześnie na szczegóły, ale jak tylko dojdziemy do jakiś konkretów, na pewno Was poinformujemy. A tymczasem realizujcie swoje turystyczne pasje jednocześnie dbając o siebie i o innych. I do zobaczenia wkrótce w ramach naszych codziennych spotkań na facebooku...  

Zespół Znaczków Turystycznych