Spotkanie MysłowicePrzed nami kolejny rok spotkań. Tradycyjnie rozpoczynamy go od spotkania kolekcjonerów woj. śląskiego. W 2017 r. spotykamy się 28 stycznia w Mysłowicach w Restauracji „Dwór Bismarcka”, przy ul. Oświęcimskiej 29 www.dworbismarcka.pl. Początek spotkania godz. 16:00.

W związku z Rokiem Wisły, gościem spotkania będzie para, która pokonała 2,5 tys. km w sposób dość niecodzienny, ale ….. o tym opowiedzą sami. Planowany jest także spacer do mysłowickich miejsc znaczkowych (przed spotkaniem), jednak jest to zależne od liczby chętnych.

Prosimy zatem o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu z zaznaczeniem czy będzie to tylko spotkanie czy spotkanie ze spacerem na adres: kontakt@znaczki-turystyczne.pl

Spotkanie ma charakter luźnych rozmów "znaczkowych" i nie tylko. Jest przede wszystkim spotkaniem "znaczkowej rodziny". Zapraszamy oczywiście również osoby z poza województwa. Każdy uczestnik jest mile widziany. Na miejscu możliwość zamówienia posiłków. Zakwaterowanie możliwe w oddalonym o 700 m Hotelu „Trojak” hoteltrojak.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 602-469-629. Zgłoszenia, ze względów organizacyjnych prosimy przesyłać do 31.12.2016 r.

Zapraszamy!!!!!!!!.