Myśleliście, że na jednym znaczku w Trzęsaczu poprzestaniemy? Otóż nie. Trzeba Wam zapewnić więcej atrakcji w okolicy dlatego właśnie dzisiaj zaczniemy dzień od premiery i pokazania Wam kolejnego miejsca, które warto odwiedzić podczas wypoczynku nad morzem.

Także tym razem zapraszamy Was do Motylarni w Niechorzu, która zlokalizowana jest tuż przy latarni morskiej. Mamy nadzieję, że spotkacie tam motyla przedstawionego na znaczku turystycznym i na pewno będzie to dla Was dużym przeżyciem.

Znaczek z motylarni jest już dostępny w sprzedaży, także nie musicie zwlekać z odwiedzaniem tego miejsca. Pamiętajcie o zrobieniu fotek i koniecznie podzielcie się nimi na naszym profilu FB. 

MOTYLARNIA NIECHORZE  No. 979

Motylarnia to cząstka tropiku nad Bałtykiem, która wprowadzi turystę w niezwykłą krainę motyli. W Motylarni na własne oczy zobaczyć można jak poczwarki przeobrażają się w piękne motyle. Motylarnia to miejsce, w którym znajduje się żywa wystawa motyli, swobodnie latających wokół zwiedzających. To jedno z niewielu miejsc, w którym możesz zobaczyć kilkadziesiąt gatunków motyli z Afryki, Azji i Ameryki. W środku poczuć można tropikalny klimat - bogata roślinność, szum wody, śpiew ptaków i fruwający mieszkańcy na wyciągnięcie ręki. Jest to miejsce zapewniające niepowtarzalne wspomnienia dla całej rodziny. Przewodnicy pokażą nie tylko najciekawsze gatunki motyli, ale również poczwarki i gąsienice. Ubierz się kolorowo i zabierz ze sobą aparat fotograficzny, by uwiecznić te wyjątkowe chwile.