Pod koniec roku czas pędzi jak szalony i właśnie dobiliśmy do połowy listopada. Tuż przed połową tego tygodnia przygotowaliśmy dla Was kolejną znaczkową premierę. Dziś premiera podwójna pokazująca dwa znaczki i dwa niezwykle ciekawe miejsca w Białymstoku, czyli:

MUZEUM HISTORII MEDYCYNY I FARMACJI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU No. 1259

PAŁAC BRANICKICH W BIAŁYMSTOKU No. 1260

O wspomnianych atrakcjach turystycznych przeczytacie, klikając w powyższe linki. Jeśli natomiast chcecie o poszczególnych obiektach dowiedzieć się więcej, koniecznie musicie je odwiedzić. Zresztą taka jest idea znaczków turystycznych, aby odkrywać świat, podążając znaczkowym szlakiem. Prędzej czy później przyjdzie Wam odwiedzić Białystok, a my mamy nadzieję, że wykorzystacie ten czas należycie, poznając proponowane dziś atrakcje turystyczne.

Znaczki, które właśnie prezentujemy, są już na miejscu i nie powinniście mieć żadnych problemów z ich zdobyciem, nawet dzisiaj. Zarezerwujcie sobie troszkę czasu i zwiedzajcie do woli. A kiedy już będziecie po zwiedzaniu, nie zapomnijcie o dokonaniu wpisów na podstronach  prezentowanych znaczków i koniecznie prześlijcie nam choćby krótką relację z tej wycieczki. Jesienią i zimą równie chętnie publikujemy Wasze wspomnienia i jak zawsze czekamy na nie z niecierpliwością.