Powoli zbliża się wiosna, a to z pewnością czas, w którym bardziej ochoczo wyruszycie na znaczkowe wycieczki. Aby jeszcze bardziej urozmaicić Wam zabawę w zdobywanie drewnianych krążków tym razem przygotowaliśmy premiery na terenie województwa małopolskiego. 

Zapraszamy Was zatem raz jeszcze do Olkusza, gdzie oprócz miejsc, które już posiadają swoje znaczki warto zwiedzić także inne ciekawe obiekty jak:

GRÓB PUŁKOWNIKA FRANCESCO NULLO W OLKUSZU  No. 1059

KOPIEC KOŚCIUSZKI W OLKUSZU  No. 1060

MUZEUM REGIONALNE PTTK W OLKUSZU  No. 1061

Mamy nadzieję, że najnowsze znaczki przypadną Wam do gustu, a przede wszystkim, że będziecie zadowoleni odwiedzając miejsca pokazane na znaczkach. Zwiedzanie proponujemy rozpocząć od Muzeum Regionalnego PTTK. Tam zaopatrzycie się w znaczki i zdobędziecie niezbędną wiedzę historyczną, która z pewnością ułatwi Wam dalsze zwiedzanie. 

Znaczków w Olkuszu spodziewajcie się lada dzień, a jeśli planujecie wyprawę już teraz, to najlepiej upewnijcie się w samym muzeum czy znaczki są już gotowe do zdobycia. My zaś czekamy na Wasze relacje i ciekawi jesteśmy wrażeń związanych ze zwiedzaniem przedstawionych obiektów, ale i z samymi znaczkami :-)