Publikujemy ostatnie w tym tygodniu znaczki turystyczne. Tym razem pojawią się one na zachodzie kraju, w Świebodzinie, do którego już mieliście okazję kilka razy zawitać. Jeśli to zrobiliście to najnowsze znaczki będą kolejnym pretekstem do wizyty w tym mieście, a jeśli jeszcze nie mieliście okazji zwiedzać Świebodzina, to może właśnie teraz jest ku temu najlepszy moment - w końcu Świebodzin ma już 4 znaczki turystyczne. 

A tymczasem na najnowszych krążkach przedstawiono:

SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŚWIEBODZINIE  No. 974

FIGURA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA W ŚWIEBODZINIE  No. 975

Odwiedzajcie zatem te obiekty, gdyż oddalone są one od siebie o zaledwie kilkaset metrów. Pod Centrum Pielgrzyma macie do dyspozycji wygodny i obszerny parking, także nie musicie się o nic martwić. Zwiedzajcie Świebodzin, poznajcie jego kluczowe atrakcje turystyczne i historię z nimi związaną. A po powrocie z wycieczki pamiętajcie o nas i innych turystach spragnionych Waszych relacji z podróży znaczkowym szlakiem.

Na koniec najważniejsza informacja. Paczka ze znaczkami aktualnie jest w drodze, zatem samych krążków na miejscu możecie się spodziewać w ciągu kilku najbliższych dni.