Bardzo nam się podobała  Wasza ostatnia reakcja na znaczkową premierę. W podziękowaniu za liczne polubienia, komentarze i udostępnienia publikujemy dzisiaj kolejne nowości, które po ustaniu zagrożenia będziecie mogli zdobywać odwiedzając prezentowane na znaczkach miejsca. 

Tym razem wracamy do Wielkopolski, na skraj Puszczy Noteckiej, do bardziej lub mniej znanych Wronek gdzie chcemy Wam pokazać następujące miejsca

MUZEUM ZIEMI WRONIECKIEJ WE WRONKACH  No. 957

OSIOŁ "PSIKUS" - WRONKI  No. 958

To oczywiście tylko propozycja. Zachęcamy byście przygotowując się do wycieczki we własnym zakresie odnaleźli kolejne zabytkowe obiekty i ciekawe miejsca w tym mieście. A jest ich tu sporo i na pewno się o tym przekonacie.  

Zachęcamy już teraz do odwiedzania muzealnego profilu w serwisie facebook. W naszym katalogu znaczków z kolei na podstronach poświęconych nowym miejscom znajdziecie kolejne odnośniki i informacje, które pomogą Wam w planowaniu wycieczek. Zapraszamy już dzisiaj do planowania wizyty we Wronkach i wszyscy trzymamy kciuki za to byśmy szybko mogli ruszyć na turystyczne szlaki.