ZT Brody, Bukowiec, ŁomnicaDostaliśmy już wszystkie niezbędne informacje dlatego dzisiaj mamy dla Was bardzo ciekawą bo potrójną premierę znaczków dotyczących drewnianych kościołów znajdujących się na terenie Powiatu Nowotomyskiego. 

Oczywiście nie byłoby tych znaczków gdyby nie kolekcjoner Robert i władze Powiatu Nowotomyskiego. Serdeczne podziękowania kierujemy do Starosty Nowotomyskiego Ireneusza Kozeckiego, dziękując za podjęcie inicjatywy i propagowanie idei znaczka turystycznego i proowanie w ten sposób lokalnych atrakcji turystycznych. Za ten ukłon w stronę kolekcjonerów serdecznie dziękujemy.

Prezentowane dzisiaj znaczki przedstawiają kolejno:  

DREWNIANY KOŚCIÓŁ ŚW. WAWRZYŃCA W ŁOMNICY  No. 266

DREWNIANY KOŚCIÓŁ ŚW. MARCINA W BUKOWCU  No. 267

DREWNIANY KOŚCIÓŁ ŚW. ANDRZEJA W BRODACH  No. 268

Przy okazji tej premiery chcielibyśmy wszystkim kolekcjonerom zwrócić szczególną uwagę na jedną kwestię. Otóż to, że gdzieś pojawi się info o nowych znaczkach, nie zawsze oznacza, że są one już w sprzedaży. Dziś pojawił się komunikat na jednej ze stron i od razu rozdzwoniły się telefony. Cieszymy się, że znaczki są tak popularne, ale prosimy czekajcie na oficjalną premierę i czytajcie komunikaty, które przy tej okazji piszemy. Niestety często widzicie obrazek i jedziecie w teren, po czym okazuje się, że znaczek dostępny będzie za kilka dni. Po to podczas premiery wstawiamy odnośnik do opisu znaczka, byście szybko mogli znaleźć wszystkie informacje na jego temat, a te dostępne są tylko na karcie z opisem miejsca znaczkowego. Czytajcie więc wszystko co do Was piszemy i pamiętajcie dziś prezentowane znaczki w sprzedaży pojawią się od poniedziałku 22 maja. A piszemy to wszystko dla Waszego dobra, abyście nie byli zawiedzeni, gdy po takim działaniu nie zastaniecie znaczka w miejscu sprzedaży.