Różne przeciwności losu nie pozwoliły nam na publikację tego newsa w piątek, w związku z czym to dziś kolejny tydzień rozpoczynamy od bardzo ciekawej premiery znaczków turystycznych i znaczka okolicznościowego w Gogolinie. 

Okazja do wydania tych znaczków jest szczególna, albowiem w tym roku Gogolin obchodzi rocznicę 800-lecia. Jest to więc doskonały moment, aby nie tylko lepiej poznać samo miasto, ale i jego turystyczne atrakcje.

Nie będziemy się jednak rozpysywali na ich temat. Wszelkie niezbędne dane znajdziecie na podstronach prezentowanych znaczków, na które dostaniecie się z ogólnego katalogu, albo poprzez zamieszczone poniżej linki. 

POMNIK KAROLINKI I KARLIKA W GOGOLINIE No. 1244

PIECE WAPIENNICZE DOMBROVSKY'EGO W GOGOLINIE No. 1245

ZO - 800-LECIE GOGOLINA

Prezentowane znaczki już od dzisiaj powinny czekać na Was w wyznaczonym punkcie sprzedaży. Jesteśmy przekonani, że zarówno znaczki jak i przedstawione na nich atrakcje spotkają się z Waszym uznaniem. Gogolin to piękne miasto i na pewno zobaczycie tam wiele interesujących obiektów. Zatem zapraszamy do zwiedzania Gogolina i jak zwykle czekamy na Wasze relacje.