Po kilku miesiącach szarości, zimna i wilgoci nadeszła długo oczekiwana wiosna, a wraz z nią więcej kolorów, słońca, ciepła i nowych turystycznych możliwości.

Już dziś przedstawiamy Wam propozycję na wycieczkę do Żywca i zwiedzanie tamtejszych atrakcji turystycznych, do których należy m.in. żywiecka fara wraz z usytuowanym na jej wieży tarasem widokowym. 

To właśnie te dwie atrakcje widnieją na najnowszych znaczkach turystycznych, których wizerunki przedstawiamy jako załącznik do dzisiejszego newsa.

KONKATEDRA NARODZENIA NMP W ŻYWCU No. 1220

TARAS WIDOKOWY KONKATEDRY ŻYWIECKIEJ No. 1221

Opisy przedstawionych atrakcji znajdziecie jak zawsze, klikając w powyższe linki. My zaś zabieramy się za tworzenie audiobedekera, za którego pośrednictwem postaramy się jeszcze dokładniej przybliżyć Wam wszelkie fakty dotyczące zarówno konkatedry, jak i tarasu widokowego.

Was natomiast zachęcamy do wpisania Żywca do swoich wycieczkowych planów. Warto wybrać się w te okolice np. podczas wakacyjnych podróży i uzupełnić znaczkowe braki. Ciekawych miejsc w Żywcu i okolicach nie brakuje, więc na nudę nie ma  szans. Znaczki już na Was czekają w Kawiarni Przystań, także zapraszamy do Żywca.