Zdecydowanie nie wyobrażamy sobie miesiąca bez znaczkowej premiery, dlatego już dłużej nie trzymamy Was w niepewności. Zaczniemy bardzo pysznie od miejsca, które zapewne spodoba się nie tylko znaczkowym, ale i czekoladowym łasuchom. Ale żeby nie było, zaraz po uczcie smakowej nabyte kalorie trzeba będzie stracić wśród eksponatów zgromadzonych w sąsiednim obiekcie. 

Jeśli jeszcze Wasz wzrok nie powędrował w kierunku zamieszczonych wizerunków znaczków to wyjaśniamy, że najnowszymi znaczkami oznaczono tym razem:

PIJALNIA CZEKOLADY M. PELCZAR W KORCZYNIE  No. 1011

GALERIA SAMOCHODÓW BAJKOWYCH W KORCZYNIE  No. 1012

Jesteśmy przekonani, że w przedstawionych dziś obiektach każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu któż z nas nie lubi czekolady, albo nie oglądał filmów, z których pochodzą prezentowane auta. Z pewnością też w miejscach tych sporo się dowiecie o motoryzacji i o tym jak powstaje czekolada, w tym ta największa ważąca aż 2,5 kg.

Mamy nadzieję, że zaostrzyliśmy Wasz apetyt nie tylko na czekoladę, ale i na nowe znaczki. Z ich zdobyciem jednak na chwilę się wstrzymajcie bowiem znaczki jeszcze podróżują do miejsca przeznaczenia i na pewno kilku dni potrzebują aby dotrzeć na miejsce i trafić do sprzedaży. Tradycyjnie zachęcamy do udostępniania naszych materiałów w mediach społecznościowych i oczywiście zapraszamy do zwiedzania miejsc, które pojawiły się na znaczkowej mapie kraju. Do zobaczenia na szlaku.