ZNACZKOWY KOMPAS

Co pewien czas, wśród przeróżnych zdobyczy kolekcjonerów, publikowanych na naszym profilu, pojawia się taki oto ni to znaczek ni to kompas. Wtedy też docierają do nas przeróżne zapytania, na które rzecz jasna odpowiadamy i wyjaśniamy. Niestety notorycznie cierpimy na brak wolnego czasu, w którym moglibyśmy wszystkie nasze produkty opisać i Wam przedstawić. Bywalcy różnych spotkań mają tę przewagę, że często na miejscu wchodzą w posiadanie tego typu ciekawostek, ale inni niestety muszą czekać na tę chwilę, kiedy dany produkt opiszemy i umieścimy na stronie.

I dziś właśnie nadeszła ta chwila, pokażemy Wam widoczny obok znaczko – kompas, czyli coś co łączy w sobie funkcję znaczka turystycznego i kompasu. To idealny gadżet, który jest pełnowymiarowym znaczkiem turystycznym, a dodatkowo może się okazać przydatnym przedmiotem podczas wycieczki.

Centralną część znaczka stanowi bowiem kapsuła osadzona w drewnie, a posiadająca wbudowany kompas. W kapsule, oprócz igły magnetycznej, znajduje się wyrysowana róża wiatrów z podziałką stopniową. Podobna podziałka, skalibrowana z kompasem, wypalona została na pozostałej drewnianej części znaczka, sprawiając, że każdy turysta, nawet ten, który nie zawsze dostrzega małe literki, będzie mógł bez większych problemów korzystać z urządzenia. Rewers tego znaczka stanowi blaszany logotyp Znaczków Turystycznych, wokół którego wypalono adres naszej strony internetowej i hasło klucz ”Drogę wytycza się idąc”.

Czy dany kolekcjoner będzie używał swojego kompasu chodząc czy jeżdżąc rowerem tego nie wiemy, ale pewnym jest, że przynajmniej kilka osób nosi go przy sobie. Zdecydowanie większe grono znaczkomaniaków włączyło ten znaczek do swojej kolekcji urozmaicając ją o kolejny użyteczny drobiazg.

Dokładny wygląd kompasu poznacie na zdjęciach, które przedstawiliśmy w poniższej galerii.

Kompas

Koszt znaczkowego kompasu  to 25 zł plus koszty wysyłki (cennik >>). Przy większych zamówieniach lub zamówieniach łącznie ze znaczkami, koszty wysyłki są określane indywidualnie.

UWAGA !!! Prosimy nie wpłacać zobowiązania za zamówienie z góry. Po złożeniu zamówienia wystawiamy indywidualną fakturę, która to jest podstawą do dokonania płatności.

Zamawiając jakikolwiek produkt prosimy pamiętać o podaniu swoich danych osobowych o czym przypominamy w naszym poradniku >> 

Składając zamówienie konieczny jest też wybór operatora oraz sposobu doręczenia przesyłki. Pełen wykaz możliwości znaleźć można tutaj >>

Kompasy rozprowadzane są przez Centralę Znaczków Turystycznych na podstawie zamówienia złożonego poprzez e-mail: info@znaczki-turystyczne.pl