Nadchodzi koniec roku, a wraz z nim czas świąt. Oprócz podsumowań mijającego sezonu turystycznego, to także czas, w którym warto pomyśleć o upominkach dla najbliższych. Jak co roku, w tym okresie, przypominamy o naszej ofercie i zachęcamy do zakupów, tak aby paczki ze znaczkowymi akcesoriami zdążyły do każdego trafić na czas.

W tym roku oprócz standardowo dostępnych naszywek, breloków, dzienników turystycznych, skarpetek, mamy dla Was także niewielką partię metalowych kubków, które rozeszły się w ekspresowym tempie w październiku.

Jest to więc najlepszy moment, aby taki kubek zamówić, szczególnie, jeśli z różnych powodów wcześniej nie udało się tego zrobić. Kubki posiadamy w następujących kolorach:

pomarańczowy, pistacjowy, błękitny i biały

 

Dostępne gadżety wraz z cenami:

  • Dziennik Kolekcjonera – 38 zł/grawer 44 zł
  • Naszywka – 15 zł
  • Brelok – 12 zł
  • Kompas – 25 zł
  • Kubek – 46 zł (należy podać wybrany kolor)   

           UWAGA! Ilość kubków jest ograniczona. Decyduje kolejność zamówień.

Dokładne opisy poszczególnych przedmiotów znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Sklepik ZT". Tam też podane są koszty przesyłki pojedynczych towarów. Opis kubka znajdziecie w materiale znajdującym się pod tym linkiem >> Jeśli zamówionych będzie kilka różnych przedmiotów, koszt wysyłki oszacujemy dla każdego zamówienia indywidualnie. Do każdego zamówienia złożonego do 6 grudnia dodajemy losową niespodziankę. Maksymalny termin realizacji przedświątecznych wysyłek to 18 grudnia.

Złóż zamówienia już teraz i rozpocznij świąteczną magię wcześniej niż kiedykolwiek. A może chcesz sprawić komuś świąteczną niespodziankę? Skorzystaj z naszych propozycji - daj innym i sobie odrobinę radości.