ZNACZKOWA NASZYWKA

Dawno, dawno temu, całkiem spontanicznie powstała taka oto naszywka z naszym logo. W internecie, na fejsbuku, w e-mailach zawrzało i po krótkim czasie naszywki się rozeszły, a zainteresowanie wciąż było duże. Zamówiliśmy kolejną partię i z racji dalszego zainteresowania tymi naszywkami, wciąż dbamy o to, by nam ich nie zabrakło, choć jest z tym niekiedy ciężko.

Ta z pozoru normalna naszywka z biegiem czasu stała się naszym znakiem rozpoznawczym, który można wypatrzyć z naprawdę dużej odległości w górach, w mieście czy nawet na ... plaży. Naszywka ta to taki identyfikator mówiący wszystkim "jestem znaczkomaniakiem, zbieram znaczki turystyczne".  Turyści przyszywają ją do plecaka, na ubranie, kapelusz, do torby. I choć w zwyczajny dzień ciężko spotkać kogoś tak oznaczonego to wystarczy zajrzeć na jedno ze spotkań kolekcjonerów, by zobaczyć, że tak oznaczonych ludzi jest sporo. 

Pisaliśmy zresztą nie raz o spotkaniach na szlakach, o kolekcjonerach, którzy gdzieś tam na wycieczce wypatrzyli innego kolekcjonera. Kiedyś były to sporadyczne spotkania, a teraz no cóż - "świecącej" z daleka naszywki nie sposób nie zauważyć.

Postanowiliśmy zatem wszem i wobec przypomnieć Wam o tym produkcie, o który najczęściej pytają nowi znaczkomaniacy przegladający stronę i różne zdjęcia, a którzy nie czytają postów sprzed roku czy dwóch lat ukrytych gdzieś tam w czeluściach strony.

Słów kilka o samej naszywce. Jej średnica to 93 mm, a grubość ok 2 mm. Naszywka wykonana jest metodą haftu komputerowego na sztywnej tkaninie. Posiada obszyte brzego dzięki czemu wygląda estetycznie i jest zabezpieczona przed strzępieniem się. Naszywka przeznaczona jest jak sama nazwa wskazuje do naszycia/przyszycia. Do każdej naszywki dodajemy więc spory kawałek dopasowanych kolorystycznie nici. Nawet osoby nie będące fascynatami krawiectwa z pewnością poradzą sobie z przymocowaniem naszywki do ubrania, plecaka czy innego miejsca. 

Najbardziej odpowiadający rzeczywistośći wygląd naszywek przedstawiliśmy na zdjęciach w poniższej galerii.

Dziennik Kolekcjonera

Koszt takiej naszywki  to 15 zł plus koszty wysyłki. Przy większych zamówieniach lub zamówieniach łącznie ze znaczkami, koszty wysyłki są określane indywidualnie.

UWAGA !!! Prosimy nie wpłacać zobowiązania za zamówienie z góry. Po złożeniu zamówienia wystawiamy indywidualną fakturę, która to jest podstawą do dokonania płatności.

Zamawiając jakikolwiek produkt prosimy pamiętać o podaniu swoich danych osobowych o czym przypominamy w naszym poradniku >> 

Naszywki rozprowadzane są przez Centralę Znaczków Turystycznych na podstawie zamówienia złożonego poprzez e-mail: info@znaczki-turystyczne.pl