ZNACZKOWA NASZYWKA

Dawno, dawno temu, całkiem spontanicznie powstała taka oto naszywka z naszym logo. W internecie, na fejsbuku, w e-mailach zawrzało i po krótkim czasie naszywki się rozeszły, a zainteresowanie wciąż było duże. Zamówiliśmy kolejną partię i z racji dalszego zainteresowania tymi naszywkami, wciąż dbamy o to, by nam ich nie zabrakło, choć jest z tym niekiedy ciężko.

Ta z pozoru normalna naszywka z biegiem czasu stała się naszym znakiem rozpoznawczym, który można wypatrzyć z naprawdę dużej odległości w górach, w mieście czy nawet na ... plaży. Naszywka ta to taki identyfikator mówiący wszystkim "jestem znaczkomaniakiem, zbieram znaczki turystyczne".  Turyści przyszywają ją do plecaka, na ubranie, kapelusz, do torby. I choć w zwyczajny dzień ciężko spotkać kogoś tak oznaczonego to wystarczy zajrzeć na jedno ze spotkań kolekcjonerów, by zobaczyć, że tak oznaczonych ludzi jest sporo. 

Pisaliśmy zresztą nie raz o spotkaniach na szlakach, o kolekcjonerach, którzy gdzieś tam na wycieczce wypatrzyli innego kolekcjonera. Kiedyś były to sporadyczne spotkania, a teraz no cóż - "świecącej" z daleka naszywki nie sposób nie zauważyć.

Postanowiliśmy zatem wszem i wobec przypomnieć Wam o tym produkcie, o który najczęściej pytają nowi znaczkomaniacy przegladający stronę i różne zdjęcia, a którzy nie czytają postów sprzed roku czy dwóch lat ukrytych gdzieś tam w czeluściach strony.

Słów kilka o samej naszywce. Jej średnica to 93 mm, a grubość ok 2 mm. Naszywka wykonana jest metodą haftu komputerowego na sztywnej tkaninie. Posiada obszyte brzego dzięki czemu wygląda estetycznie i jest zabezpieczona przed strzępieniem się. Naszywka przeznaczona jest jak sama nazwa wskazuje do naszycia/przyszycia. Do każdej naszywki dodajemy więc spory kawałek dopasowanych kolorystycznie nici. Nawet osoby nie będące fascynatami krawiectwa z pewnością poradzą sobie z przymocowaniem naszywki do ubrania, plecaka czy innego miejsca. 

Najbardziej odpowiadający rzeczywistośći wygląd naszywek przedstawiliśmy na zdjęciach w poniższej galerii.

Dziennik Kolekcjonera

Koszt takiej naszywki to 15 zł plus koszty wysyłki (cennik >>)Przy większych zamówieniach lub zamówieniach łącznie ze znaczkami, koszty wysyłki są określane indywidualnie.

UWAGA !!! Prosimy nie wpłacać zobowiązania za zamówienie z góry. Po złożeniu zamówienia wystawiamy indywidualną fakturę, która to jest podstawą do dokonania płatności.

Zamawiając jakikolwiek produkt prosimy pamiętać o podaniu swoich danych osobowych o czym przypominamy w naszym poradniku >> 

Składając zamówienie konieczny jest też wybór operatora oraz sposobu doręczenia przesyłki. Pełen wykaz możliwości znaleźć można tutaj >>

Naszywki rozprowadzane są przez Centralę Znaczków Turystycznych na podstawie zamówienia złożonego poprzez e-mail: info@znaczki-turystyczne.pl