Mikrus 2018Święta, święta i po świętach..... Kilka dni temu pisaliśmy, że mamy jeszcze jakąś niespodziankę i właśnie dzisiaj przyszła pora na jej ujawnienie.

Zapewne pamiętacie jak w listopadzie na łamach naszego profilu w serwisie facebook zadaliśmy pytanie, kto byłby zainteresowany naszym mini kalendarzem. Zgłosiło się jak zwykle sporo osób i jak zwykle sporo poza facebookiem. 

Postanowiliśmy zatem raz jeszcze wykonać te kalendarze i oto na obrazku obok możecie zobaczyć naszego "mikrusa" w pełnej okazałości. 

Tym, którzy tego produktu nie mieli jeszcze okazji poznać podpowiemy, że kalendarz jest naprawdę mikrusem. Jego wymiary to 110x238 mm, ale dzięki temu miejsce na taki kalendarz znajdzie się wszędzie. Dodatkowo wyposażyliśmy go w trzy rodzaje mocowania. Można go zawiesić standardowo na haczyku, ale można też przykleić na taśmę dwustronną. Jeśli natomiast ktoś znajdzie na naszego mikrusa miejsce na lodówce lub innym metalowym sprzęcie to bez problemu można go tam zawiesić wykorzystując dołączoną taśmę magnetyczną. 

Cena kalendarza oczywiście jest niezmienna i tak jak w poprzednich latach wynosi 5 zł./szt. Pamiętajcie jednak, że do ceny kalendarza trzeba doliczyć koszty wysyłki, które znajdziecie tutaj >> 

Zamówienia na kalendarze należy składać nie wcześniej niż od 2 stycznia 2018 roku wyłącznie poprzez e-mail info@znaczki-turystyczne.pl  Zamówienia inną drogą nie będą przyjmowane.

Z ważnych informacji istotna jest jeszcze ta, że ilość kalendarzy jak co roku jest ograniczona. Teoretycznie nie powinno ich zabraknąć, ale miejcie też na uwadze fakt, że nasza społeczność się rozrasta. 

Tymczasem życzymy udanej końcówki roku i mamy nadzieję, że nasz "mikrus" będzie Wam towarzyszył także w 2018 roku.