Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1304
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1304!

Brakujący ZT

Czasami może się zdarzyć, że z różnych przyczyn (zamknięty punkt sprzedaży, brak ZT, znaczek dostępny tylko korespondencyjnie lub po prostu wcześniej nie wiedzieliście o ZT, a zwiedziliście już kilka znaczkowych miejsc), nie będzie można kupić ZT w wyznaczonym miejscu. W takiej sytuacji istnieje możliwość kupna brakującego znaczka bezpośrednio u nas - w centrali. W takim przypadku należy udokumentować pobyt w danym miejscu - pieczątka, bilet wstępu, zdjęcia lub inny dowód świadczący o odwiedzeniu tego miejscau. Potwierdzenia pobytu oznaczone numerami ZT mogą być również skserowane (ewentualne oryginały zwrócimy w przesyłce ze znaczkiem) lub zeskanowane i przesłane do nas drogą e-mailową.

Jeżeli chodzi o potwierdzenia w postaci skanów i fotek, prosimy zmniejszyć zawartość załącznika do ok. 1 MB, nie trzeba wtedy dzielić wiadomości ze względu na duży rozmiar pliku. Jest to tylko potwierdzenie i nie ma potrzeby wysyłania pliku w pełnej rozdzielczości.

Jak zmniejszyć zdjęcia napisaliśmy w artykule "Jak zmniejszać zdjęcia - potwierdzenia pobytu"

Prosimy, aby brakujące Znaczki Turystyczne opisać w zamówieniu pisemnie w następującym formacie: "rodzaj znaczka (turystyczny, okolicznościowy, festiwalowy, specjalny, itd.), kraj, numer znaczka - nazwa – ilość sztuk". Prosimy, aby nie tłumaczyć nazw znaczków, nie ułatwia to pracy ani nam, ani centrali danego kraju. Wybieramy tylko jeden ze sposobów składania zamówienia, pocztą lub drogą e-mailową. 

Uczulamy, by nie podawać treści zamówienia w temacie wiadomości lub w postaci załączonych zdjęć potwierdzających z numerami znaczków. Format zamówienia jest z góry ustalony, a jego stosowanie znacznie przyspiesza realizację.

Ważne informacje na temat zamówień znaleźć można w dziale "Pomoc" w artykule "Wszystko o zamówieniach" >>

Zamówienie wraz z potwierdzeniami  i ilościami zamawianych ZT należy przesłać e-mailem na adres info@znaczki-turystyczne.pl lub pocztą na adres:

Znaczki Turystyczne
skr. poczt. nr 38
57-250 Złoty Stok
(prosimy wpisać adres zwrotny!)

Cena 1 sztuki Znaczka Turystycznego wynosi 10 zł + opłaty za przesyłkę. Cena znaczków zagranicznych to 12 zł + koszty przesyłki.  Zamówione znaczki wysyłamy wyłącznie paczkami

Cennik wysyłki Znaczków Turystycznych w zależności od wybranej metody i operatora przedstawia się następująco:

Operator Forma dostarczenia Cena przesyłki
Poczta Polska kurier 16 zł
Poczta Polska odbiór w punkcie 16 zł
Inpost kurier 17 zł
Inpost paczkomat 17 zł
Orlen Paczka odbiór w punkcie 13 zł

Podane ceny zawierają koszty opakowania i wysyłki. 

Przy zamówieniu 41 i więcej znaczków, przesyłka realizowana jest na nasz koszt.

Przesyłki „za pobraniem” realizowane są w trybie przesyłek kurierskich (koszt 25 zł)

Szczegółowe informacje na temat przesyłek znajdują się w dziale "Pomoc" w artykule "Przesyłki bez tajemnic" >>

Zamówienia wraz z danymi do faktury /jeżeli są inne niż dane do wysyłki/ prosimy składać na adres info@znaczki-turystyczne.pl W odpowiedzi na @ drogą elektroniczną zostanie wysłana faktura. Prosimy nie wpłacać pieniędzy przed otrzymaniem faktury!!!! Przesyłka będzie zrealizowana po wpłynięciu należności na nasze konto  06 1090 2213 0000 0001 1848 7617 - Santander Bank Polska w ciągu pięciu dni roboczych. Najtaniej wychodzi opłata przez bankowość internetową. Przy wpłacie na konto prosimy o wpisanie nr faktury. Szybka realizacja dotyczy tylko polskich ZT, zagraniczne (które również zamawiamy w polskiej centrali) wiążą się z zamówieniem przez nas w centrali w Czechach /stąd ok. 30 dni oczekiwania/.