Wakacje zbliżają się ku końcowi, ale to nie znaczy, że i my kończymy z premierami. Wręcz przeciwnie — mamy dla Was kolejne dwa znaczki i świetną okazję do poznania nowych obiektów.

Tym razem chcielibyśmy wszystkich zaprosić do zwiedzania wschodniej Małopolski, a dokładnie miejscowości Biecz, gdzie znaleźć można wiele interesujących atrakcji turystycznych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują obiekty Muzeum Ziemi Bieckiej, a zwłaszcza te pokazane na najnowszych znaczkach turystycznych:

DOM Z BASZTĄ W BIECZU No. 1170

KROMERÓWKA W BIECZU No. 1171

Krótkie opisy tychże atrakcji ukryte są pod powyższymi linkami. Znajdziecie tam także odnośniki do muzealnej strony, gdzie z pewnością zaczerpniecie więcej informacji o tej placówce i czekających na turystów atrakcjach.

Najnowsze znaczki w sprzedaży pojawią się już jutro, czyli 30 sierpnia, dlatego, jeśli tylko macie wolną chwilę lub jesteście na wypoczynku w okolicach, to koniecznie odwiedźcie Muzeum Ziemi Bieckiej i poszczególne wystawy. Nie zapomnijcie zrelacjonować swojej wizyty w mediach społecznościowych. Relacje możecie także posłać na web@znaczki-turystyczne.pl, a my z radością udostępnimy ją wszystkim turystom, aby pomóc im w wyborze kolejnego miejsca, które warto odwiedzić. Zapraszamy zatem do Biecza.