RELACJA ZE SPOTKANIA REGIONALNEGO W SZCZECINIE

Spotkanie w SzczecinieDokładnie dwa tygodnie temu mieliśmy okazję gościć w Szczecinie w ramach Regionalnego Spotkania kolekcjonerów Znaczków Turystycznych, które w tym roku zorganizowali kolekcjonerzy i turyści z zachodniej części województwa zachodniopomorskiego.

Kto miał przyjemność brać udział w spotkaniu wie, że plan był napięty, a atmosfera wyśmienita. Kto tego dnia z nami nie był niech żałuje :-) Na szczęście uczestnicy spotkania postarali się wszystko udokumentować, a dzięki jednej z organizatorek udało się też wszystko opisać, tak by wszyscy uczestnicy raz jeszcze przypomnieli sobie wszystkie wydarzenia, a nieobecni mogli choć na chwilę przenieść się do Szczecina i poznać to ciekawe miasto.

Bogatsi o kolejne doświadczenia dziękujemy za kolejną okazję do spotkania na znaczkowym szlaku i bardzo się cieszymy, żeponownie wśród kolekcjonerów było tak wiele "nowych osób". Mamy nadzieję, że w tym krótkim czasie zdążyliście nas troszkę poznać i także spotkanie stało się zaczątkiem nowych, ciekawych znajomości. Usiądźcie zatem wygodnie i oddajcie się lekturze...

Relacja - Spotkanie Regionalne w Szczecinie >>