Wiele razy dawaliśmy Wam sposobność, aby powrócić do Barda. Okazuje się, że mimo iż większość z Was była tu wielokrotnie, to nie zawsze każdy odwiedził wszystkie miejsca pokazane na znaczkach turystycznych. Największy problem sprawia wdrapanie się na szczyt Góry Kalwarii gdzie znajduje się Kaplica Górska. A warto tam wejść bowiem po drodze można zobaczyć dwa interesujące miejsca turystyczne jak obryw skalny czy ruiny zamku. 

Ale dzisiaj skupimy się na skalnym obrywie oraz znajdującym się mieście kamiennym moście na Nysie Kłodzkiej. To właśnie te dwa miejsca doczekały się właśnie własnych znaczków. Opisy poszczególnych miejsc znajdziecie klikając w poniższe linki.

OBRYW SKALNY W BARDZIE  No. 990

MOST KAMIENNY W BARDZIE  No. 991

Tym razem nowe znaczki zdobędziecie w innym miejscu czyli w Informacji Turystycznej, gdzie oprócz znaczków zdobędziecie ciekawe pieczątki i wiele innych turystycznych materiałów. Oczywiście wierzymy, że zanim tam dotrzecie zadacie sobie odrobinę trudu, by wdrapać się na górujący nad miastem punkt widokowy, a w drodze powrotnej przyjrzeć się detalom kamiennego mostu. Koniecznie zróbcie sobie fotki w tych miejscach i pochwalcie się nimi wysyłając do nas relację i nie zapomnijcie zostawić komentarza na podstronach, do których linki podaliśmy powyżej. 

Znaczki w Bardzie już na Was czekają, zatem życzymy udanego zwiedzania i przede wszystkim wyśmienitej pogody.