Ostatni raz potrójna premiera miała miejsce na początku czerwca, więc najwyższy czas powtórzyć ten wyczyn i zaprezentować nowe znaczki z województwa dolnośląskiego. Tym razem zapraszamy do Wałbrzycha oraz Rybnicy Leśnej. W Wałbrzychu chcemy zwrócić uwagę na zabytkowy wiadukt kolejowy oraz kościół pw. św. Franciszka z Asyżu, natomiast w Rybnicy Leśnej koniecznie musicie odwiedzić drewniany kościół św. Jadwigi, który zresztą jest kościołem filialnym kościoła św. Franciszka z Asyżu.

A tak prezentują się znaczkowe nowości.

Odnośniki do podstron poszczególnych znaczków wklejamy poniżej:

WIADUKT KOLEJOWY W WAŁBRZYCHU-PODGÓRZU No. 1186

KOŚCIÓŁ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ W RYBNICY LEŚNEJ No. 1187

KOŚCIÓŁ ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W WAŁBRZYCHU No. 1188

Wszystkie znaczki zdobędziecie w biurze parafialnym w Wałbrzychu i w zasadzie bez znaczenia jest czy zwiedzanie zaczniecie od Wałbrzycha, czy od Rybnicy Leśnej. Najważniejsze, że jeszcze ciepłe krążki już od jutra będą czekały na swoich zdobywców. 

Korzystając z pięknej jesieni, odwiedzajcie najnowsze znaczkowe miejsca i nie zapomnijcie wykonać fotek z tej wycieczki i pochwalić się tym faktem. Relacje chętnie opublikujemy na naszym profilu FB, polecając odwiedzane miejsca innym kolekcjonerom. Także zapraszamy do zwiedzania Wałbrzycha i okolic oraz wszystkim życzymy udanego weekendu.