Nadeszła wiosna, a wraz z nią spieszymy z kolejną turą zamówień na kolekcjonerskie pieczątki kolekcjonerów znaczków turystycznych. 

W tym roku z uwagi na ogrom różnych zajęć, ciężko nam cokolwiek przewidzieć, dlatego w tym wstępnym komunikacie nie będziemy podawali terminu, w którym zrealizujemy zamówienia. Ograniczymy się jedynie do określenia terminu zakończenia przyjmowania zgłoszeń, który ustaliliśmy na 20 kwietnia. 

Ogłaszamy również, że tym razem ilość pieczątek jakie możemy zrobić jest ograniczona i wynosi dokładnie 22 sztuki, bo tyle automatów mamy na stanie. Jak zawsze w takich przypadkach decyduje kolejność zgłoszeń.

O sprawach technicznych dotyczących składania zamówień przeczytacie TUTAJ >>. Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia, a później tradycyjnie kilka dni potrzebujemy na akceptację projektów, kilka na realizację zamówienia i oczekiwanie na wpłaty. Przypominamy jednak, że im sprawniej będą przebiegały poszczególne procesy (zamówienia, akceptacje projektów, płatnośc) tym większe szanse, że z całym przedsięwzięciem nie złapiemy żadnych opóźnień. Lata ubiegłe pokazały nam już, że często nie czytacie komunikatów, nie odbieracie e-maili i nie podajecie wszystkich niezbędnych danych. Brak jakiegokolwiek składnika powoduje kolejne opóźnienia, pytania i naciąganie czasu, który nie jest z gumy. Czekamy zatem na zgłoszenia.