Przyszła pora na wyczekiwanego popołudniowego newsa i zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy wcześniej, jest to znaczkowa premiera. Jednak nie taka zwykła to premiera, albowiem miejsca, które pokazano na dzisiejszych znaczkach, od dawna pojawiały się w Waszych propozycjach i zapewne, teraz gdy doczekały się własnych krążków, spotkają się z wielkim zainteresowaniem i radością kolekcjonerów.

Tak więc tym razem chcielibyśmy Was zaprosić do poznania następujących miejsc:

POMNIK CZYNU POWSTAŃCZEGO - GÓRA ŚW. ANNY No. 1148

SANKTUARIUM ŚW. ANNY SAMOTRZECIEJ - GÓRA ŚW. ANNY No. 1149

Oczywiście jak zwykle, przed wyruszeniem na znaczkowy szlak, zachęcamy do zapoznania się z opisem prezentowanych miejsc. Dzięki temu już na wstępie zapoznacie się z interesującymi faktami i zapewne będziecie mieli możliwość lepszego zaplanowania wycieczki. A kiedy już dotrzecie na miejsce i zdobędziecie znaczek, będziecie mogli rozszerzyć swoją wiedzę o materiały, które publikujemy w dołączonym do znaczka Audiobedekerze.

Zwiedzać proponowane miejsca możecie już teraz. Dostaliśmy informacji, że znaczki czekają już na Was w Punkcie Informacji Turystycznej w Górze Świętej Anny. Zapraszamy zatem do planowania kolejnych wycieczek i czekamy na Wasze relacje z terenu.