Wiosny, która do nas przyszła kilka dni temu, nie da się już przeoczyć. Zielenią się drzewa i krzewy, ptaki ćwierkają radośnie, a wokół czuć zapach całej masy kwitnących drzew i krzewów owocowych. 

I dziś właśnie wiosennie, przyrodniczo i roślinnie rozpoczniemy tydzień premierą z Lublina. A zaprosić Was chcemy do Ogrodu Botanicznego Marii Curie - Skłodowskiej w Lubilnie, gdzie na turystów czekają kolejne dwa znaczki turystyczne: 

OGRÓD BOTANICZNY UNIWERSYTETU MARII CURIE - SKŁODOWSKIEJ - LUBLIN No. 775

DWOREK KOŚCIUSZKÓW W LUBLINIE  No. 776

Znaczki, które widzicie powyżej przedstawiamy już dzisiaj, ale w sprzedaży dostępne one będą od 14 kwietnia, kiedy to rozpocznie się sezon turystyczny w Ogrodzie Botanicznym. 

Pamiętajcie również, by przed zaplanowaną wizytą odwiedzić stronę internetową Ogrodu Botanicznego, na której znajdziecie wszelkie niezbędne dane o godzinach dostępności obiektu. Ogród czynny jest tylko w sezonie wegetacyjnym, więc o tej porze zalecamy jego zwiedzanie. Poza sezonem znaczki również będą dostępne, ale już nie będzie możliwości zwiedzania. Zarezerwujcie sobie zatem najbliższą niedzielę na zwiedzanie Lublina i koniecznie pochwalcie się fotkami.