Spotkanie w Szczecinie zbliża się coraz większymi krokami, a znaczkowe drogi są kręte, więc zapewne do celu pojedziecie tak, by zdobyć jak najwięcej znaczków. Dzięki dzisiejszej premierze wypełnimy Wam wolny czas po brzegi i sprawimy, że dojazd do Szczecina czy powrót, wcale nie będą nudne.

Oto dwa nowe znaczki przedstawiające przyrodnicze atrakcje zlokalizowane na terenie Nadleśnictwa Gryfino. 

PUSZCZA BUKOWA KOŁO SZCZECINA No. 1274

KRZYWY LAS KOŁO GRYFINA No. 1275

Prezentowane powyżej znaczki stanowią jedynie zaproszenie do zwiedzania okolicznych lasów i wcale nie oznaczają tego, że musicie się ograniczać do tych konkretnych propozycji. Puszcza Bukowa to obszar rozległy i niezwykle interesujący kompleks leśny, w którym znajdziecie wiele ciekawych miejsc. Liczne rezerwaty przyrody, pomniki przyrody, cmentarze czy śródleśne osady, to obiekty, które także warto poznać, bo często skrywają ciekawe historie i tajemnice. Zerknijcie zatem na stronę internetową Nadleśnictwa Gryfino, a na pewno wyszukacie niejeden punkt godny uwagi. Linki do stron jak zawsze znajdują się na podstronach dedykowanych znaczkom.

Najnowsze znaczki już powinny być w sprzedaży w Punkcie Informacji Turystycznej przy wejściu do Ogrodu Dendrologicznego w Glinnej. W maju jest tu przepięknie, więc poświęćcie chwilę na zwiedzanie tego miejsca, a na pewno będziecie zadowoleni.