W całej Polsce sypnęło śniegiem i nastała zima na całego. A skoro zima to pieczątki, których realizację właśnie na tę porę roku zaplanowaliśmy. 

Poniżej znajdziecie garść przydatnych informacji nt. tegorocznej  realizacji, natomiast wszelkie sprawy techniczne, ceny, projekty itp. znajdziecie klikając w link, który umieściliśmy na końcu newsa.

Zapisy przyjmujemy od dzisiaj tj. od 9 lutego (o powtórzenie zamówienia prosimy również osoby, które kontaktowały się w sprawie pieczątek już wcześniej i będzie to równoznaczne z tym, że nikt nie zmienił zdania). Czas na zgłoszenia tym razem będzie krótki i potrwa do niedzieli 14 lutego. Ilość dostępnych automatów jest ograniczona, a kolejną akcję zrobimy nie wcześniej niż za rok, dlatego wszystkich chętnych na własne pieczątki prosimy o nieodkładanie zamówień na później - decyduje kolejność zgłoszeń. 

Począwszy od dzisiaj aż do 20 lutego, równolegle z otrzymywanymi zamówieniami będziemy Wam rozsyłali do akceptacji projekty pieczątek. 22 marca wszystkie projekty muszą trafić do realizacji tak, aby w pierwszym tygodniu marca mieć gotowy do rozesłania produkt. 

Oczywiście wszystko zależy od sprawnej realizacji poszczególnych etapów. Uczulamy, by podczas wysyłania zgłoszeń podawać również numer telefonu. Często bowiem się zdarza, że wiadomości jakie Wam wysyłamy lądują w folderze spam lub giną wśród licznej poczty e-mail. W takich przypadkach będziemy się z Wami kontaktowali telefonicznie, aby wszystkie etapy zakończyć w planowanym terminie. A jeśli już zapoznaliście się z powyższymi treściami i jesteście zainteresowani własnymi pieczęciami, to zapraszamy do przeczytania pozostałych informacji na ten temat jakie znajdują się poniżej. W artykule tym znajdziecie proponowane przez nas wzory odbić oraz szczegóły dotyczące cen i zamawiania pieczęci. 

Zdradzimy również, że akcja pieczątkowa będzie powiązana z inną akcją. Będzie zatem możliwość zrealizowania kilku zamówień jedną przesyłką. Weźcie to pod uwagę, szczególnie jeśli jeszcze nie odebraliście zarezerwowanych ZO z IX Spotkania Ogólnopolskiego. Szczegóły wkrótce.

Więcej informacji nt. pieczątek >>