KUBEK TURYSTYCZNY

Elementem wyposażenia każdego turysty, szczególnie takiego lubiącego piesze wędrówki, jest kubek, w którym w każdych warunkach można przygotować ciepły napój rozgrzewający podczas wędrówek w niesprzyjających warunkach pogodowych. W warunkach schroniskowych wystarczy kubek termiczny lub porcelitowy, ale już na szlaku, sprawdzi się rozwiązanie sprzed lat, czyli metalowy kubek emaliowany. Do niego właśnie możemy wlać gorący napój i ogrzać przy tym dłonie, ale też taki kubek spokojnie możemy postawić na turystycznej kuchence i przygotować napój, zupę nawet w ciężkich warunkach terenowych.

Z myślą o takich turystach, jesienią 2023 roku, przygotowaliśmy nasz własny kubek emaliowany. Powstał on we współpracy z firmą Olkuskie Wyroby Emaliowane i już od razu zyskał grono wiernych fanów, którym spodobał się nie tylko wygląd kubka, ale też jego funkcjonalność. 

Dziś przypominamy o kubkach, a niniejszą treść wstawiamy do działu "sklepik", abyście w każdej chwili mogli znaleźć potrzebne informacje i jeśli zajdzie taka potrzeba zakupić kubek. 

Kubki emaliowane oprócz tego, że można je używać na palnikach gazowych, kuchenkach elektrycznych czy indukcyjnych, nie niszczą się od zmywania w zmywarkach. Biorąc również pod uwagę pojemność kubka (w tym przypadku 500 ml), jest to idealny gadżet dla każdego turysty, bez względu na rodzaj uprawianej turystyki.

Nasze kubki wyprodukowane zostały w pięciu kolorach i w takiej też gamie barwnej są dostępne aż do wyczerpania zapasów. Paleta dostępnych barw przedstawia się następująco:

 
 

W każdym przypadku wnętrze kubków jest czarne. Czarny jest także jego rant oraz uszko. Dzięki takiemu doborowi kolorów, wnętrze kubka doskonale koresponduje z jednokolorową grafiką, nawiązującą do grafiki znaczków turystycznych. Czerń wewnątrz kubka, mimo początkowych obaw, przekonała nawet największych przeciwników tego rozwiązania, a sam kubek stał się praktycznym, ale też ładnym elementem wyposażenia turystycznego plecaka.

A jeśli chcecie zobaczyć jak produkowane są kubki w Olkuszu i jak wyglądają, koniecznie obejrzyjcie krótki film. Tam prześledzicie cały proces produkcji i zobaczycie, że to nie maszynowa produkcja, a praca ręczna wykonywana przez ludzi z pasją. W dodatku są to nasze rodzime kubki, więc ich produkcja wspiera nasz rodzimy biznes i polskie rodziny pracujące w fabryce. 

Kubki możecie także obejrzeć w naszej galerii, klikając poniższy obrazek. 

Kubek turystyczny

Cena jednego kubka to 46 zł plus koszty wysyłki (cennik >>). Przy większych zamówieniach lub zamówieniach łącznie ze znaczkami, koszty wysyłki są określane indywidualnie.

UWAGA !!! Prosimy nie wpłacać zobowiązania za zamówienie z góry. Po złożeniu zamówienia wystawiamy indywidualną fakturę, która to jest podstawą do dokonania płatności.

Zamawiając jakikolwiek produkt prosimy pamiętać o podaniu swoich danych osobowych o czym przypominamy w naszym poradniku >> 

Składając zamówienie konieczny jest też wybór operatora oraz sposobu doręczenia przesyłki. Pełen wykaz możliwości znaleźć można tutaj >>

Kubki rozprowadzane są przez Centralę Znaczków Turystycznych na podstawie zamówienia złożonego poprzez e-mail: info@znaczki-turystyczne.pl