Jeśli śledzicie nasz „Przegląd Znaczkowy", to zapewne informacja o dzisiejszej premierze wpadła Wam w oko już wcześniej. Kilkanaście osób na pewno tę informację wyłowiło, ale część osób uznała to za żart. Okazuje się jednak, że nie zawsze wszystkie atrakcje turystyczne muszą Wam być znane, część z nich bowiem może się znajdować poza zasięgiem wzroku np. w podziemiach.

I tak jest po części z prezentowanymi dzisiaj znaczkami, które pozwolą Wam poznać podziemne zakamarki Olkusza, ale nie tylko, bo i mury miejskie są tematem jednego ze znaczków. Jeśli przeczytacie krótkie opisy tych znaczkowych miejsc, to znajdziecie wiele fascynujących faktów na ich temat, a o wiele więcej informacji pojawi się w nagraniu dołączonym do znaczka. Z pewnością będzie to świetne uzupełnienie wiedzy zdobytej podczas zwiedzania, bo co jak co, ale te miejsca trzeba zobaczyć osobiście.

Zapraszamy zatem na wycieczkę po Olkuszu, gdzie na zwiedzanie czekają następujące obiekty:

PODZIEMIA RATUSZA W OLKUSZU  No. 1074

PODZIEMIA MENNICY W OLKUSZU  No. 1075

BASZTA I MURY MIEJSKIE W OLKUSZU  No. 1076

Mamy nadzieję, że będziecie zachwyceni atrakcjami jakie przygotowano dla zwiedzających i będzie nam miło, jeśli częściowo podzielicie się z nami wrażeniami z wycieczki. Jak zwykle czekamy na Wasze posty w mediach społecznościowych, ale też na zdjęcia, które wzbogacą naszą stronę.

Prezentowane dzisiaj znaczki do sprzedaży trafią 22 maja, bo od tego dnia rusza oficjalne zwiedzanie olkuskich podziemi. Tymczasem nie pozostaje nam nic innego jak raz jeszcze zaprosić Was do zwiedzania tego pięknego miasta, w którym na zdobycie czeka aż 10 znaczków turystycznych.