Skończył się okres świątecznego leniuchowania, w związku z czym mamy dla Was kolejne propozycje wycieczkowe, które zrealizujecie na pewno już po ustąpieniu pandemii i uwolnieniu ruchu turystycznego. Tym razem przenosimy się na północ województwa Opolskiego, do niewielkiego Dobrodzienia, gdzie wkrótce pojawią się trzy znaczki przedstawiające kolejno: 

 

DOBRODZIEŃ - MIASTO STOLARZY  No. 954

MUZEUM REGIONALNE W DOBRODZIENIU  No. 955

KOŚCIÓŁ ŚW. WALENTEGO W DOBRODZIENIU  No. 956

Oczywiście to jedynie część turystycznych atrakcji jakie oferuje Dobrodzień. Odwiedzając lokalny punkt Informacji Turystycznej z pewnością poznacie kolejne ciekawe obiekty, które podczas wizyty w Dobrodzieniu warto jest odwiedzić.

Linki do podstron nowych znaczków zamieściliśmy powyżej. Na stronach tych znajdziecie krótkie opisy poszczególnych atrakcji, a także standardowo mapkę z lokalizacją, adres miejsca sprzedaży i formularz do wpisywania komentarzy. Będzie nam miło, jeśli po wizycie w Dobrodzieniu zechcecie właśnie poprzez ten formularz opisać swoje wrażenia ze zwiedzania miasta. A jeśli zachcecie, to możecie także przesłać materiał na nasz profil FB, aby i inni turyści poznali kolejne ciekawe miejsca naszego kraju. Zachęcamy ponadto do wizyty na muzealnym profilu w serwisie facebook i na innych stronach, do których linki zawsze zamieszczamy nad opisem znaczków. Dzięki temu możecie dotrzeć do kolejnych ciekawych informacji i łatwiej zaplanować przyszłe wizyty.