Weekend szybko się skończył, więc czas na kolejne newsy i znaczkowe nowości. Tym razem hurtowo pokażemy Wam cztery wzory znaczków z Ostródy, do której zwiedzania, rzecz jasna w przyszłości, chcemy Was właśnie zaprosić.

Jak widzicie na znaczkach znalazły się obiekty o niezwykłej  historii ale także ciekawe i atrakcyjne pod względem turystycznym. Dla przykładu z wieży Kościoła  Ewangelicko-Metodystycznego, gdzie mieści się punkt widokowy, można zobaczyć przepiękną panoramę Ostródy i okolic. 

Odnośniki z opisami prezentowanych obiektów i wszystkimi innymi niezbędnymi danymi znajdziecie poniżej. 

POMNIK JEDNOŚCI EUROPEJSKIEJ W OSTRÓDZIE  No. 959

KOŚCIÓŁ EWANGELICKO - METODYSTYCZNY W OSTRÓDZIE  No. 960

MOLO NAD JEZIOREM DRWĘCKIM W OSTRÓDZIE  No. 961

KOŚCIÓŁ ŚW. DOMINIKA SAVIO W OSTRÓDZIE  No. 962

To jednak nie wszystkie zabytki i ciekawe miejsca, jakie możecie zobaczyć w Ostródzie. Jeśli już do tego miasta zawitacie, to koniecznie zwiedzanie rozpocznijcie od wizyty w Punkcie Informacji Turystycznej, gdzie oprócz znaczków dostaniecie wiele praktycznych wskazówek i materiałów dotyczących zwiedzania miasta i tutejszych atrakcji. 

Oczywiście przypominamy, że znaczki będą dostępne dopiero w chwili ustąpienia zagrożenia epidemiologicznego lub w przypadku złagodzenia wydanych zakazów. Jeśli nie chcecie, by informacja o dostępności znaczków Was ominęła, koniecznie polubcie facebookowy profil Informacji Turystycznej w Ostródzie, gdzie na pewno pojawi się info o dostępności znaczków. Zaglądajcie również na nasz profil FB - tam także zamieścimy stosowny wpis. A już teraz zachęcamy do zapoznania się z historią prezentowanych dziś miejsc i może czas na weryfikację swoich przyszłych planów turystycznych.