W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami jesienią, przygotowaliśmy dla Was szybką akcję, w ramach której, oprócz możliwości zrealizowania zamówienia na brakujące znaczki turystyczne, będziecie mogli wejść w posiadanie unikatowej publikacji na temat znaczków turystycznych. Jak wiecie, na początku września br. w Rýmařově świętowano 25-lecie powstania ZT. Uczestnicy spotkania mogli wówczas nabyć gazetę, która ukazuje się raz na 25 lat

W związku z powyższym wspomniane wydawnictwo zarezerwowaliśmy dla pierwszych 20 osób, które w pierwszym dniu kalendarzowej jesieni, 23 września, złożą zamówienie na brakujące w kolekcji znaczki turystyczne, a których to nie udało się z różnych powodów uzyskać w miejscach sprzedaży. Jednocześnie informujemy, że zamówień niekompletnych (bez potwierdzeń, adresu wysyłki, danych zamawiającego) nie będziemy brali pod uwagę.

Przy okazji wszystkie osoby, które jeszcze nie orientują się w zasadach przygotowywania zamówień, odsyłamy na stronę temu poświęconą >> oraz do działu Pomoc >>, gdzie również znajdziecie niezbędne informacje.

Mamy nadzieję, że ta szybka akcja pomoże Wam w posezonowej mobilizacji i uzupełnieniu brakujących znaczków, a ponadto wprowadzi odrobinę rywalizacji i pozwoli poczuć dreszczyk emocji.