Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1304
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1304!

Pomoc


Tajemnice e-maila

Wielu kolekcjonerów wysyła do nas wiadomości. Jedne przychodzą bez problemów, inne znikają. Część wiadomości trafia na główny e-mail, inne lecą do admina, a jeszcze inne na zupełnie inne, nawet nieistniejące skrzynki. Wśród setek wiadomości trafiają się zarówno te dobrze przemyślane, jak i zdawać by się mogło przypadkowe. Dziś słów kilka o e-mailach i o tym, że nie taki wilk straszny jak go malują. Przedstawiamy kolejny poradnik, który pomoże Wam się odnaleźć w zawiłościach związanych z kontaktem z nami.


Więcej informacji

Przesyłki bez tajemnic

Wysłanie kuponów, zamówienie znaczków i opłacenie zamówienia to dopiero połowa sukcesu. Po skompletowaniu całości zamówienia i jego zapakowaniu, rozpoczyna się proces jego przesyłki z centrali do miejsca przeznaczenia. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje na temat przesyłek, począwszy od ich rodzajów, poprzez koszty na możliwościach doręczenia kończąc. Mamy nadzieję, że wszystko opisaliśmy jasno i logicznie i już nikt nie będzie miał z tą kwestią problemów.


Więcej informacji

Wszystko o zamówieniach

Składając zamówienie, każdy kolekcjoner ZT powinien zdawać sobie sprawę z tego, że proces ten wymaga od nas niezwykłej uwagi, w związku z czym i my wymagamy od zamawiających stosowania kilku zasad, które pozwolą nam w szybkiej realizacji zamówienia. Brak zastosowania się do poniższych reguł będzie skutkował dłuższym procesem realizacji zamówienia, a w skrajnych przypadkach jego cofnięciem.

Zanim zdecydujesz się na zamówienie czegokolwiek z naszej oferty, zapoznaj się z poniższymi wytycznymi.


Więcej informacji