Święta powoli się kończą, ale czas wolny trwa nadal, zatem aby nieco urozmaicić Wam to leniuchowanie mamy ostatnią w tym roku znaczkową premierę.

Być może korzystając z chwili wolnego usiądziecie do planowania przyszłych wypraw dlatego zachęcamy aby w tych planach uwzględnić Gorzów Wielkopolski, w którym właśnie pojawiły się nowe znaczki turystyczne. Ale nie byłoby tych krążków gdyby nie działalność Wojtka i zrozumienie znaczkowej idei przez właścicieli punktu sprzedaży znaczków. Za te działania w tym miejscu serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że te znaczki to dopiero początek znaczkowego szlaku w Gorzowie Wielkopolskim. 

Na najnowszych znaczkach znajdują się odpowiednio:

PARK SIEMIRADZKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM No. 1053

FONTANNA PAUCKSCHA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM No. 1054

Powyższe linki to oczywiście skrót do naszej bazy znaczków, gdzie możecie zapoznać się z obiektami prezentowanymi na najnowszych krążkach. W miejscu tym znajdziecie dalsze informacje dotyczące miejsca sprzedaży znaczków oraz dodatkowe linki, które z pewnością pomogą Wam w dokładniejszym poznaniu tych obiektów. 

Znaczki rzecz jasna już czekają na pierwszych zdobywców jednak zanim ruszycie w teren, koniecznie zerknijcie na wytłuszczoną informację bowiem w okresie od 28 do 30 grudnia sklep SprintBike czynny będzie w godzinach 10:00-18:00, a 31 grudnia 10:00-17:00. Pamiętajcie jednak by nie zostawiać zwiedzania i zakupu na ostatnią chwilę, w końcu w styczniu też będzie można odwiedzić te miejsca.