TczewDwa tygodnie temu podczas jednej z premier pojawił się komentarz, w którym turysta ubolewał nad brakiem nowych znaczków w północnej Polsce. Obiecaliśmy wówczas, że i na tą część kraju przyjdzie pora i właśnie teraz nadszedł ten czas. 

Dziś mamy dla Was coś wyjątkowego i aż trzy znaczkowe nowości z Tczewa, przy czym dwa powyższe znaczki są typowymi znaczkami turystycznymi, natomiast trzeci jest znaczkiem okolicznościowym tzw. jokerem. Na znaczkach tym razem znalazły się:

ZOKOŚCIÓŁ ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W TCZEWIE No. 783

TCZEW - MIASTO KOLEJARZY  No. 784

Ale to oczywiście nie wszystko bo dopełnieniem powyższych znaczków turystycznych, a szczególnie tego o tematyce kolejowej, jest wspomniany wcześniej znaczek okolicznościowy.

ZO - JUBILEUSZ 100-LECIA ZWIĄZKU ZAWODOWEGO MASZYNISTÓW KOLEJOWYCH W POLSCE 

Znaczki, które właśnie prezentujemy, w sprzedaży pojawią się od 28 marca. Gorąco namawiamy do tego, by zapoznać się z opisami przedstawionych na znaczkach miejsc, a szczególnie zachęcamy do tego, by za jakiś czas odsłuchać nagrania jakie poprzez kod QR dołączymy do znaczka. Dowiecie się z nich znacznie więcej o przedstawionych miejscach i obiektach, ich historii, a jeśli dobrze się wsłuchacie to być może znajdziecie inspirację do kolejnych turystycznych wypadów nie tylko znaczkowym szlakiem. Zapraszamy do Tczewa.