SulechówWszelkie uzgodnienia zostały poczynione, więc dziś dzień zaczynamy od premiery. Wczytajcie się jednak dokładnie w treść tego komunikatu, bo zawiera on kilka istotnych dla Was informacji.

Jak już zapewne widzicie tym razem do grona znaczkowych miejsc dołączył Drawieński Park Narodowy, który jest dziesiątym parkiem w Polsce, który wdrożył własne znaczki turystyczne, będące nie tylko pamiątką z odwiedzonego miejsca, ale swego rodzaju przewodnikiem po miejscach, które warto odwiedzić i multimedialną encyklopedią turystyczną. 

Na prezentowanych właśnie znaczkach przedstawiono odpowiednio:

DRAWIEŃSKI PARK NARODOWY  No. 671

WODNY ŚWIAT DPN W GŁUSKU  No. 672

ZABYTKOWA OSADA LEŚNA - OSTROWITE  No. 673

Jest to jedynie kilka symboli charakterystycznych dla Drawieńskiego Parku Narodowego, dlatego wszystkich turystów i znaczkomaniaków zapraszamy do zwiedzania parku, a na pewno każdy znajdzie tu to, co interesuje go najbardziej. Parku nie da się zwiedzić w jeden dzień, dlatego jego poznawanie warto rozłożyć sobie na kilka dni. Podstawowe informacje o miejscach znajdziecie w opisach znaczków natomiast jeśli chcecie wiedzieć więcej, koniecznie kliknijcie link do parkowej strony internetowej, która jest kopalnią wiedzy dla każdego turysty.

Znaczki są już dostępne w sprzedaży w wyznaczonych punktach na terenie DPN. Najważniejsze dla turystów jest jednak to, że ekspozycja "Wodny świat DPN w Głusku", zaprezentowana na jednym ze znaczków, do zwiedzania zostanie udostępniona dopiero pod koniec września. Miejcie więc to na uwadze planując swoje wyprawy, a my jeśli tylko ekspozycja zostanie uruchomiona, niezwłocznie Was o tym poinformujemy. Zapraszamy zatem do Drawieńskiego Parku Narodowego i nie zapomnijcie się tym pochwalić na naszym profilu FB.