SulechówDzisiejsza premiera zaprowadzi nas do Sulechowa. To miasto we wschodniej części województwa lubuskiego i jak się okazuje, miasto, które może się pochwalić kilkoma ciekawymi zabytkami.

To jednak nie wszystko bo równie ważne co zabytki są historie z nimi związane i te po części możecie poznać czytając opisy przedstawionych dzisiaj miejsc, a są to kolejne:

RATUSZ MIEJSKI W SULECHOWIE  No. 668

ZAMEK W SULECHOWIE  No. 669

BRAMA KROŚNIEŃSKA W SULECHOWIE  No. 670

Jeśli jednak chcecie Sulechów i tutejsze atrakcje poznać dokładniej to koniecznie musicie tu przyjechać i wszystko zobaczyć na własne oczy. Dobrze wiecie, że takich niepozornych miasteczek w Polsce jest wiele, a gdy tylko zacznie się je dokładniej zwiedzać, znajdują się kolejne ciekawe obiekty i pojawiają się często niesamowite historie z nimi związane. Jesteśmy przekonani, że tak też będzie i tym razem.

Jeśli zaś chodzi o dostępność prezentowanych właśnie znaczków to na chwilę obecną nie jest nam znana data wprowadzenia znaczków do sprzedaży. Prawdopodobnie krażki wejdą do obiegu w połowie przyszłego tygodnia, ale o tym postaramy się poinformować Was w osobnym komunikacie. Miejcie to na uwadze planując swoje znaczkowe wyjazdy.