SieradzW ostatnim czasie często pojawiały się pytania o znaczki z centralnej Polski. My wiemy, że Wy chcecie mieć możliwość zdobywania znaczków wszędzie, ale czasem wdrożenie krążków musi trochę potrwać.

A tymczasem właśnie na terenie województwa łódzkiego pojawiły się trzy znaczkowe nowości, które przedstawiają poszczególne placówki muzealne wchodzące w skład Muzeum Okręgowego w Sieradzu. 

MUZEUM OKRĘGOWE W SIERADZU  No. 657

SIERADZKI PARK ETNOGRAFICZNY  No. 658

MUZEUM WALEWSKICH W TUBĄDZINIE  No. 659

Jak zwykle wszelkie niezbędne ustalenia prowadziliśmy do ostatniej chwili, ale już teraz wszystko wiemy i możemy Was poinformować, że prezentowane właśnie znaczki turystyczne już trafiły do sprzedaży. 

Planujcie zatem swoje znaczkowe wycieczki w te rejony i pamiętajcie, że dalszy rozwój znaczkowej idei zależy głównie od Was. Zwiedzajcie muzea, chwalcie się tymi wycieczkami, publikujcie materiały w mediach społecznościowych. To najlepszy sposób na pokazanie innym tego co nas wszystkich interesuje, a dla wielu swego rodzaju podpowiedź jakie miejsca warto w najbliższym czasie odwiedzić. Czekamy na Was zatem w oddziałach sieradzkiego Muzeum Okręgowego i liczymy na kolejne relacje ze znaczkowego szlaku.