SopotKończy się miesiąc i jakby nie patrzeć coraz mniej czasu dzieli nas od wakacji. Zapewne jak co roku wielu z Was ruszy w góry, ale równie duża ilość osób odwiedzi nadmorskie miejscowości. 

W tym roku miastem, którego żaden znaczkomaniak nie będzie mógł pominąć w swych urlopowych planach będzie Sopot, w którym już wkrótce pojawią się prezentowane właśnie znaczki turystyczne.

Tym razem do obiegu wchodzą jednocześnie 4 znaczki. Inauguracja najnowszych znaczków będzie miała miejsce 8 czerwca o godzinie 17:00 na plebani Parafii św. Jerzego w Sopocie (ul. T. Kościuszki 1). Na inaugurację serdecznie zapraszamy turystów zarówno z okolic jak i całej Polski.

W kolejnych dniach znaczki będą już sprzedawane w swoim docelowym miejscu, którym będzie Informacja Turystyczna na Placu Zdrojowym. 

A wracając do znaczków to przedstawiają one kolejno:

MOLO IM. JANA PAWŁA II W SOPOCIE  No. 690

DWOREK SIERAKOWSKICH W SOPOCIE  No. 691

SOPOCKIE SZLAKI SPACEROWE  No. 692

KOŚCIÓŁ ŚW. JERZEGO W SOPOCIE  No. 693

Jak zapewne zauważyliście znaczki stanowią różny przekrój tematyczny, więc każdy turysta niezależnie od zainteresowań znajdzie w Sopocie coś dla siebie. W oczekiwaniu na znaczki zachęcamy do zapoznania się z charakterystykami w.w. miejsc i jeśli jeszcze nie mieliście Sopotu w swoich planach urlopowych, to miejcie to miasto na uwadze. Kto wie, może do wakacji pojawią się kolejne znaczki w okolicy :-)