Cz. 8 - Usprawnienie dotyczące weryfikacji kuponów gry kolekcjonerskiej

W tym roku z wiadomych przyczyn start sezonu turystycznego nieco się opóźnił, ale już wszystko wraca do normy i turyści licznie wrócili na szlaki, zdobywając kolejne znaczki i kompletując dziesiątki kuponów na znaczek kolekcjonera. Dla nas jest to czas wzmożonej pracy i powtarzających się co roku problemów z niezrozumieniem zasad gry kolekcjonerskiej.

Ale dzisiejszy artykuł nie będzie o błędach, ani o zasadach, a o usprawnieniu jakie chcemy wdrożyć, byście mogli szybciej przekazywać nam kupony do weryfikacji i abyście dużo prędzej mogli otrzymać kolejne znaczki kolekcjonera.

Jako, że wysyłka kuponów tradycyjną pocztą trwa kilka dni i często nie z naszej winy się przedłuża, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i wprowadzić weryfikację dwuetapową, która szczególnie ucieszy osoby, które już nie mogą się doczekać kolejnych znaczków kolekcjonera w kolekcji. 

Ważne! Przyspieszony proces weryfikacji wprowadzamy tylko dla zainteresowanych osób. Osoby chcące realizować kupony na ZK na dotychczasowych zasadach robią wszystko po staremu.

Dla osób wybierających przyspieszoną weryfikację bez zmian pozostaje fakt wysyłki kuponów drogą pocztową, jednak zanim to nastąpi zainteresowane osoby drogą elektroniczną na e-mail info@znaczki-turystyczne.pl muszą przesłać zdjęcie/skan formularza z naklejonymi kuponami. Dzięki temu niemal od razu będziemy mogli rozpocząć weryfikację kuponów i szybszą realizację przesyłki zwrotnej. 

Oczywiście takie rozwiązanie będzie obwarowane pewnymi warunkami. 

  • zdjęcie/skan formularza i kuponów musi być czytelne,
  • formularz musi być w całości wypełniony,
  • jeśli formularzy jest więcej niż 10 fakt wysyłki elektronicznej należy nam wcześniej zasygnalizować telefonicznie,
  • w przypadku braku dosłania tradycyjnej wersji kuponów nie zostanie zrealizowana kolejna wysyłka ZK,

Pamiętajcie też o tym, że aktualnie mamy w obiegu dwie wersje kuponów gry kolekcjonerskiej (z wytłoczonym numerem na karteczce oraz odcinane od naklejki). Obie wersje muszą być bezwzględnie naklejone na formularzu, którego wzór znajdziecie w naszej pobieralni.

Szczególnie nowi kolekcjonerzy proszeni są o dokładne zapoznanie się z zasadami gry kolekcjonerskiej i wpisanie na kuponie swojego adresu zamieszkania wraz z danymi personalnymi. Nie zaszkodzi jeśli te same informacje zawrzecie w wiadomości e-mail, w której będziecie wysyłali skan formularza z kuponami.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zasad gry kolekcjonerskiej, sposobu przesyłania kuponów itp. spraw to zachęcamy do zapoznania się z innymi artykułami na ten temat.

Kupony i zasady gry kolekcjonerskiej >>

Kupony w grze kolekcjonerskiej >>

Znaczki kolekcjonera - zasady przydzielania >>

Kiedy i te artykuły nie pozwolą Wam uzyskać potrzebnych informacji, wówczas pytajcie. Lepiej stracić kilka chwil na zadanie pytania niż wysłać kupony błędnie tracąc czas i pieniądze na kolejne przesyłki.

Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie znacznie przyspieszy proces weryfikacji kuponów i wysyłkę ZK i że metoda ta przynajmniej cześci z Was przypadnie do gustu :-)

Zespół Znaczków Turystycznych