Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 755 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!
Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 755 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!

Spotkania kolekcjonerów ZT

Z inicjatywy coraz liczniejszego grona kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Polsce, odbyło się do tej pory kilka spotkań zarówno takich o charakterze lokalnym jak i ogólnopolskim. W tym miejscu chcemy zebrać razem wszystkie relacje z tego typu spotkań, jak również informacje o spotkaniach, które dopiero będą miały miejsce.

Spotkania podzieliliśmy na trzy grupy:

Spotkania ogólnopolskie - relacje i inne materiały z odbywających się raz do roku spotkań kolekcjonerów.

Spotkania regionalne - relacje ze spotkań o charakterze lokalnym odbywające się w różnych cześciach kraju.

Inne spotkania - relacje ze spotkań o charakterze innym niż ogólnopolski czy regionalny.

Terminarz spotkań kolekcjonerów znaleźć można na naszym forum dyskusyjnym w temacie "Kalendarz spotkań w 2018 roku". Kto jednak nie potrafi odnaleźć się na forum poniżej ma do dyspozycji terminarz obrazkowy. Kliknięcie w ikonkę z datą wybranego spotkania powoduje szybkie przeniesienie do tematu poświęconego danemu spotkaniu na forum lub gdy spotkanie już się odbyło, do relacji zamieszczonej na naszej stronie.

Wszystkie osoby, które zamierzają zorganizować jakiekolwiek spotkanie gorąco zachęcamy do zapoznania się ze wskazówkami dla organizatorów spotkań, których stosowanie pozwoli ułatwić planowanie spotkań jak i usprawnić ich organizację i przyspieszyć przepływ informacji między organizatorem, centralą, a uczestnikami spotkań.

Spotkania w 2018 roku

Szczecin

Słowacja

Słowacja

ogólnopolskie

ogólnopolskie

ogólnopolskie